Strony WWW dla biur nieruchomości, które zwiększają sprzedaż

Serwis 13 maja 2021

Kiedy masz witrynę internetową własnej działalności, to prócz jej wizualnych aspektów liczy się także funkcjonalność. Możesz zlecić jej budowę zewnętrznej firmie, ale ona nie dostarczy Ci tych rzeczy, które poprawią sprzedaż, a zadba jedynie o estetykę. Dlatego strony WWW dla biur nieruchomości od ASARI są najlepszą propozycją. Nie dojść, że dostajesz wizualnie dopracowaną wizytówkę, to jest ona zintegrowana z naszym CRM.

Czy strony WWW dla biur nieruchomości są potrzebne?

Szablon strony internetowej dla biura nieruchomości

“No rejczel” – powiedziałby nastolatek i miałby rację. Kiedyś przed erą powszechnego dostępu do Internetu, to witryna Twojego biura była głównym kanałem komunikacji z Klientem. Obecnie są to strony WWW dla biur nieruchomości i system CRM z nią zintegrowany. To tam trafiają Twoje oferty i tam zachęcasz do wejścia z Tobą w relacje. Szablony ASARI WWW są łatwe w obsłudze, więc nie wymagają wiedzy informatycznej. Wystarczy podmienić logo i ustawić kolorystykę zgodną z tą, która jest przypisana do Twojej marki.

Nasze strony WWW dla biur nieruchomości są także responsywne, czyli wyświetlają te same informacje na różnych urządzeniach. Dzięki temu przyszły Klient niezależnie, czy korzysta ze smartfona, tabletu lub komputera będzie mógł wygodnie przeglądać Twoją ofertę. Sprawia to, że zawsze dotrzesz do niego ze swoją propozycją i śmiało wkroczysz w sprzedaż na miarę XXI wieku.

Automatyczny eksport ofert i system CRM dla nieruchomości

Posiadając nasz program dla biur nieruchomości i witrynę w ASARI WWW będziesz miał zapewnioną integrację pomiędzy tymi usługami. Oznacza to, że każda oferta, którą masz w bazie danych, zostanie przesłana do Twojej strony WWW dla biur nieruchomości. Ten automatyczny eksport ofert sprawia, że stworzysz niejako własny portal ogłoszeniowy. Dodatkowo w naszej usłudze udostępniamy funkcjonalne formularze kontaktowe. Dzięki nim możesz zbierać leady sprzedażowe. Nasze oprogramowanie dla biur nieruchomości gromadzi te informacje i tworzy profil Klienta, więc od razu wchodzisz z nim w relacje.

System CRM dla nieruchomości, który zwiększa sprzedaż

Strony WWW dla biur nieruchomości, które oferowane są w naszej usłudze, pozwolą na budowanie własnych szablonów ofert. Kreator Ofert tworzy atrakcyjnych wzorów prezentujących Twoje nieruchomości. Wybierzesz m.in. to jakie dane pojawią się przy nieruchomości oraz w jakiej kolejności ma się to dziać. Dodasz także stemple promocyjne, dodasz zdjęcia i wideo, a także umieścisz opcję wirtualnego spaceru.
Nasze strony WWW dla biur nieruchomości wyposażyliśmy również w możliwość tworzenia własnych wyszukiwarek ofert. Program dla biur nieruchomości ASARI dostarcza do niej danych, a Ty decydujesz jakie opcje szukania mają być dostępne dla Klientów. Dostosujesz okno wyszukiwania do rodzaju budynków, które proponujesz i ułatwisz odwiedzającym zapoznanie się z całą ofertą.